piątek, 19 lipiec 2024

I Inne

Czy kosz na brudne pieluchy stanowi element wyprawki noworodka?

W większości wypadków w czasie oczekiwania na narodziny dziecka zwykle rozpoczynają się gorączkowe prace nad stworzeniem całej wyprawki noworodka. Nieraz jest to bardzo długi szereg wielu zakupów, wszystkie produkty są starannie rozważane pod względem funkcjonalności. Bywa również, że wyprawkę tworzy się tuż przed pojawieniem się maluszka. Są to zakupy szybkie, nie ma czasu na głębokie rozważania, lub porównania. Nie trudno w takim przypadku o zakup nie spełniający oczekiwań albo przeoczenie jakiegoś istotnego składnika wyprawki. Z tej przyczyny wspomnimy dziś o ważnym elemencie wyprawki noworodka - koszu na brudne pieluchy

Bezzapachowa utylizacja pieluch

Kosz na brudne pieluchy powstał w celu zabezpieczenia przed brzydkimi zapachami z zużytego pampersa. Wyrzucanie brudnych pampersów do przeciętnego kosza jest nieskuteczne, albowiem nie jest on z reguły szczelny. Kosze na brudne pieluchy przeważnie mają system zapobiegający przed rozprzestrzenianiem się brzydkich zapachów i bakterii. Wewnątrz znajdują się stosowne wkłady, które wyrzuca się po zapełnieniu kosza na brudne pieluchy. Wkłady najbardziej lubianych koszy na brudne pieluchy mają masę pomocnych cech. Są nie tylko szczelne, lecz dodatkowo cechuje je przeciwbakteryjna, bardzo szczelna warstwa. Na dodatek podlegają recyklingowi, w związku z tym też są zgodne z ekologią. Taki wysokiej jakości kosz na brudne pieluchy może być postawiony w pokoju bobasa, w łazience albo w dowolnym pomieszczeniu. Nie rozprzestrzeniają się z niego jakieś paskudne zapachy. Poza tym porządny kosz na brudne pieluchy wyposażony jest w intuicyjny system obsługi bez używania rąk. Jest to niezwykle pożyteczna funkcja. Przewijanie bobasa zatem okazuje się nie tylko łatwiejsze, lecz też bardziej higieniczne.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pojemnika na brudne pieluchy?

Podczas zakupu pojemnika na brudne pieluchy warto wziąć pod uwagę kilka nader ważnych właściwości. Na samym starcie powinno się rozważyć, jaki gabaryt kosza na brudne pieluchy okaże się należyty. Przy zajmowaniu się maluszkiem nie ma czasu na częste wyjmowanie zawartości z pojemnika na pieluchy. Powinno się postarać się o większy pojemnik, który estetyką wyglądem wkomponuje się w aranżację pokoju, lub łazienki. Niezwykle komfortowy i wszechstronny kosz na brudne pieluchy ma pojemność 26l. Zdoła on pomieścić ok. 40 sztuk brudnych pieluch. Z uwagi na wysoką szczelność wyjmowanie zawartości z kosza nie musi być bardzo częste. Dlatego przy wyborze pojemnika na brudne pieluchy wskazane jest zwrócić uwagę na system zabezpieczający przed nieprzyjemnymi zapachami. Pojemniki na brudne pieluchy Korbell posiadają potrójny system uszczelniający. Pierwszorzędnie wobec tego chronią przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów i zarazków. Poza tym posiadają wyjątkowy mechanizm, który nie pozwala na dostanie się do wewnątrz przez malucha. Ponadto kosze na brudne pieluchy są proste w używaniu, mają pedał do otwierania klapy nogą. Są więc praktyczne i wygodne. Jeżeli zastanawiamy się również, jaki kosz na brudne pieluchy mamy nabyć, powinno się przeanalizować ekonomiczne użycie wkładów. W systemie koszy na pieluchy Korbell użytkuje się wymienne ekologiczne wkłady. Określa się wymagany wymiar zgodnie z potrzebą, bez konieczności zużywania zbyt dużej wielkości folii. Te biodegradowalne wkłady są zatem też bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Podczas wyboru dobrego kosza na pieluchy to podobnie bardzo ważna kwestia jak funkcjonalność używania, lub zabezpieczenie przed zapachami i zarazkami. Należałoby zatem nabyć określony model kosza, który spełni wszystkie wspomniane oczekiwania.

logo 01

Serwis publikujący artykuły na każdy ciekawy temat.

Email:

fotoszop@sitte.pl

Tel:

+48 606 281 023

Redakcja

adres: ul. Bursztynowa 31,
20-576 Lublin

tel: +48 606 281 023

email: fotoszop@sitte.pl