czwartek, 13 czerwiec 2024

I Informatyka

Sklepy internetowe

Realizuje się coraz więcej transakcji online. Mnóstwo sklepów stacjonarnych decyduje się na utworzenie strony internetowej, dlatego, że zdoła w ten sposób trafić do szerszej grupy odbiorców. Natomiast my sami możemy zamawiać zakupy o wiele szybciej a także bez wychodzenia z domu. Istnieje jednak grupa produktów, które wciąż chcemy kupować w sklepach stacjonarnych. Jedną z tych grup są ubrania. Jednakże czy nabycie odzieży online nie jest o wiele opłacalne?

dużą obawą jest to, że otrzymamy produkt będzie w za małym rozmiarze albo taki, który nie będzie dobrze na nas pasować. Częstokroć przed ubraniem pewnej rzeczy wydaje nam się ona idealna, a po przymierzeniu nie jesteśmy już zadowoleni z z tego jak się w niej prezentujemy. Musimy natomiast mieć na uwadze, iż kupując ubrania przez internet, będziemy mogli je odesłać w ciągu 2 tyg. Często zwrot ubrań jest bezpłatny. Pozwala to na spokoje włożenie np. bluzki w domu oraz wysłanie jej albo zamiana na coś innego, gdy okaże się za wielka albo za ciasna.Ubrania, które możemy kupić w sieci, bardzo często są o wiele tańsze niż te w sklepie stacjonarnym. Dzieje się tak poprzez to, że takie rozwiązanie generuje dużo mniej kosztów. Właściciel strony internetowej, opłaca mniejszą liczbę osób zatrudnionych, zazwyczaj nie musi płacić za lokal, o wiele mniejsze są również media itp.

Obszerniejszy jest także asortyment. Można przebierać spośród bardzo wielu propozycji, wynajdowanie ciuchów jest wygodniejsze i szybsze, niż w sklepie stacjonarnym. Nie trzeba się też martwić, że ktoś zabierze nam coś sprzed nosa. Jeżeli zauważymy, iż brakuje jest danego produktu, możemy ustawić powiadomienie, które zostanie nam wysłane na skrzynkę email, w momencie gdy towar pojawi się na stronie ponownie.Jednym z problemów dla nabywcy może być kwota dostawy. Czasem przewyższa wartość danego produktu. Wiele sklepów on-line proponuje natomiast darmową przesyłkę powyżej określonej kwoty, a zazwyczaj jest ona bezpłatna dla każdego zamówienia. Mamy również opcję doboru dostawy. Kwota odbioru zamówienia w punkcie np. w kiosku ruchu, wynosi mniej więcej 6 złotych. Najwięcej kosztować Nas będzie dostarczenie pod same drzwi poprzez listonosza czy kuriera, mniej więcej 10-12 złotych.

Zaufane sklepy do sprzedaży on-line systematycznie powiadamiają nas o stanie naszego zamówienia. Doręczenie zajmuje naprawdę niewiele czasu, doręczenie paczki po paru dniach to w teraźniejszych czasach mało spotykane. Przeważnie już po 2 dniach będziemy mogli cieszyć się nowymi spodenkami lub marynarką.

Z pewnością warto zastanowić się, czy nie zacząć kupować ubrań przez internet. Umożliwi to szybsze a także lepsze zakupy, ale również zaoszczędzenie naszego czasu a także kasy.

logo 01

Serwis publikujący artykuły na każdy ciekawy temat.

Email:

fotoszop@sitte.pl

Tel:

+48 606 281 023

Redakcja

adres: ul. Bursztynowa 31,
20-576 Lublin

tel: +48 606 281 023

email: fotoszop@sitte.pl