sobota, 20 kwiecień 2024

W Wystrój wnętrz

Piękne schody i balustrady

Kiedy mamy dom piętrowy koniecznym jest zapewnić komunikację między piętrami. Dla małych domów, które mają dwa, maksimum trzy piętra, wyjście w formie windy (która sprawdza się idealnie w wypadku wielopiętrowych budynków) jest niewygodne a dodatkowo nieekonomiczne.

Trzeba zdecydować się na klatkę schodową. Lecz schody to nie wyłącznie element użytkowy. Eleganckie schody, połączone z wyjątkowymi balustradami mogą być autentyczną dekoracją salonu, holu, lub innego pokoju. Jeżeli dopasujemy wzór schodów i nowoczesnych balustrad do posiadanych mebli oraz ogólnego stylu pokoju to takie eleganckie schody uzupełnią obraz wnętrza. Odpowiednio dobrane balustrady będą uzupełniającym plusem, nie będą tylko banalnym narzędziem do bezpiecznego transportowania się z góry na dół, lecz prawdziwym dziełem sztuki.

Przechodzenie po takich ładnych schodach ubezpieczonych balustradami z nierdzewki będzie dla lokatorów, a jak również gości prawdziwą uciechą. Zatem schody i balustrady to detal na jakim nie warto robić oszczędności, szczególnie, że schody i balustrady zostaną z nami na długie lata, wiele dłużej niż inne wyposażenie domu, jak przykładowo umeblowanie. W szczególności balustrady nierdzewne wytrzymają długie lata i nie wymagają wymiany.

logo 01

Serwis publikujący artykuły na każdy ciekawy temat.

Email:

fotoszop@sitte.pl

Tel:

+48 606 281 023

Redakcja

adres: ul. Bursztynowa 31,
20-576 Lublin

tel: +48 606 281 023

email: fotoszop@sitte.pl