środa, 29 maj 2024

S Sport i turystyka

Żeglarska przygoda houseboutem

Nic naprawdę nie relaksuje, jak prawdziwy odpoczynek na łonie przyrody. głusza, zadowolenie, łagodna bryza, niedaleko świergoty ptaków. A wokół szum fal, szelest liści, gęstwiny, czy trawy. Dla wielu zarobionych Polaków to zwieńczenie marzeń. Zwykle pakujemy się w samochód i podróżujemy gdzieś na przepełnione plaże najbliższego pojezierza. Pośpiech, walka o miejsce na leżak, zamęt, znacząca dystans do hotelu, nic, co wolno określić całkowitym luksusem. A gdyby posiadać taki relaks na co dzień? Korzystać z uroków pięknej przyrody, dostrzegać nowe fascynujące regiony, a jednocześnie zapewnić sobie tak wygodne warunki, jak w domu? Okazuje się, że kupno czy nawet najem houseboata zapewni nam wypełnienie wszelkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - łódź mieszkalna

Houseboat to szczególna łódź. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu żeglarzom całkowitej wygody i funkcjonalności. Houseboat ma pomieszczenia, które zostały zorganizowane tak, iżby ich elegancki wystrój jak również wysokiej jakości urządzenie spełniały wymogi standardom praktycznego i estetycznego niewielkiego mieszkania. Poza tym razem z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, zaplanowano także strefę relaksu. To wyniesiona kawałek pokładu, na którym można postawić leżaki i zachwycać się śliczne krajobrazy dookoła. Z ewidentnie wolno oznajmić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby potencjalnego użytkownika.

Korzyści wypoczynku na houseboacie

na skutek tego, że houseboat jest przystosowany do całorocznego zamieszkania, dopuszcza totalną autonomię w podróżowaniu. Możesz nawigować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej czy też zwyczajnie zacumować w wybranym porcie. Dzięki ze względu na to ogromną ubaw z zamieszkania na łodzi odczuwają zarówno pasjonaci slow life, jak i ci, którzy pragnęliby spędzać czas wielce aktywnie. Houseboaty, jakie proponuje Eco Boats https://eco-boats.eu są wyposażone dodatkowo w rowery elektryczne. Wystarczy w związku z tym zastopować się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać urokliwą okolicę. Wolno przeto zdecydowanie powiedzieć, że żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i nieograniczony od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet sterowanie łodzią jest nadzwyczaj bezproblemowe i nie wymaga szczególnych zdolności. Niemniej jednak w Eco-Boats można wypożyczyć houseboata wraz z obsługą sternika na siedmiodniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa bądź ustalić dowolną trasę.

Houseboaty w prądzie proekologicznym

Coraz bardziej wszechstronne staje się odkrywanie miejsc, w których można spędzić czas na łonie przyrody. Żeglowanie houseboatem daje możliwość nieprzerwanego obcowania z przyrodą i to w wybitnie wolnym charakterze. Można bowiem zachwycać się piękno mijanych widoków z pokładu łodzi, a także jest możliwe, by zejść na ląd i przechadzać się między zieleni.

Powinno się dodać, iż houseboaty, które powstają w stoczni Eco-Boats mają napęd elektryczny. Świadczy to, że realizują wysokie wymagania proekologiczne, a równocześnie są tanie w eksploatacji.

Rejs houseboatem wobec tego to wyśmienita alternatywa na spędzenie wolnego czasu na łonie natury. Powinno się już rozważyć o tym, jak zaplanować majówkę bądź wakacje. A być może w kompletnie wyrwać się od huku miasta i przeprowadzić się na łódź?

logo 01

Serwis publikujący artykuły na każdy ciekawy temat.

Email:

fotoszop@sitte.pl

Tel:

+48 606 281 023

Redakcja

adres: ul. Bursztynowa 31,
20-576 Lublin

tel: +48 606 281 023

email: fotoszop@sitte.pl